Laman Web Rasmi Jabatan Perkhidmatan Veterinar Sabah

Department of Veterinary Services Sabah

 

Jabatan Perkhidmatan Veterinar Sabah

Pengurus Ladang DVS

EN. RUSLAN BIN JAPRI
Pengurus Ladang
Ruslan.japri@sabah.gov.my
01116017179

Pusat Peningkatan Pembiakbakaan Lembu Pedaging Sebatik

EN. ROY ROGER BIGULLAH
Pengurus Ladang
royrogerbigullah@sabah.gov.my
0177196909

Pusat Pembiakan Kambing, Lahad Datu

EN. NAZRI BIN JAMRY
Pengurus Ladang
nazryjamry@sabah.gov.my
0148745723

Pusat Pembiakbakaan Lembu Pedaging Timbang Menggaris

EN. MUHAMMAD SHAH NINTIN
Pengurus Ladang
Muhammadshah.nintin@sabah.gov.my
014-8677390

Pusat Pembiakan Baka Kambing Sabahan DVS Kunak

EN. NECKLOS MINSOL
Pengurus Ladang
Necklos.Minsol@sabah.gov.my
017-8990023

Pusat Pembiakbakaan Kambing Dan Bebiri Daerah Ranau

EN.BADRUL RIDZAM HAJIS
Pengurus Ladang
Badrul.Ridzam@sabah.gov.my
014-6718645

Pusat Pembiakbakaan Lembu Pedaging Kalumpang Semporna

EN. JEFRIN B. HAAMBAR
Pengurus Ladang
Jefrin.Hambar@sabah.gov.my
010-9034123

Stesen Pembangunan Ternakan Nabawan

EN. MOHAMMAD BIN JUMAAN
Pengurus Ladang
Mohammad.Jumaan@sabah.gov.my
014-7018068

Pusat Nukleus Lembu Brahman DVS Tawau

EN. RANER GISWA
Pengurus Ladang
Raner.Giswa@sabah.gov.my
019530530

Pusat Pembiakbakaan Kerbau Telupid

EN MOHD FAIZAL BIN KASSIM
Pengurus Ladang
mohdfaizal.kassim@sabah.gov.my
0132332930

Pusat Pembiakbakaan Bebiri Telupid

EN. ANDREW BIN GUANOI
Pengurus Ladang
Andrew.Guanoi@sabah.gov.my
0138471448

Projek Ladang Pembiakbakaan Kerbau Sawah Nukleus Telupid

EN. KASDI BIN KAMBANG
Pengurus Ladang
Kasdi.kambang@sabah.gov.my
0148701547

Pusat Pembakaan Lembu Tenusu Tajau,Kudat

EN WAN ROSMAINI BIN ABD KARIM
Pengurus Ladang
wanrosmaini.abdkarim@sabah.gov.my
0195878734

Pusat Pembiakbakaan Kambing Boer, Bongawan

EN. JONNY ENGKIAS
Pengurus Ladang
Jonny.Engkias@sabah.gov.my
0195315079

SPT Sebrang Keningau

EN. ZULHILMIE BIN ZULKIFLI
Zulhilmie.Zulkifli@sabah.gov.my
0168453625

Pusat Pembiakbakaan Lembu Pedaging Wario,Kota Belud

PN. FADHILAH BINTI YARIP
Pengurus Ladang
fadhilah.yarip@sabah.gov.my
0135421811