Text Resize

-A A +A

Switch style

Direktori Kakitangan

Ladang Jabatan

Dr. Niecorrita Wong

Pengurus Ladang
Stesen Pembiakan Ternakan Sebrang, Keningau
P.O.Box 48, 80007 Keningau, Sabah
Tel: 087-331546, Faks: 087-331546
Niecorrita.Wong@sabah.gov.my

Dr. Zul Bahar Abd. Rashid

Pegawai Penguasa
Pusat Bioteknologi, Keningau
P.O.Box 48, 80007 Keningau, Sabah
Tel: 087-341442
ZulBahar.AbdRashid@sabah.gov.my

En. Abu Bakar Gani

Pengurus Ladang
Stesen Pembiakan Ternakan Batu 16, Tawau
P.O.Box 278, 91007 Tawau, Sabah
Tel: 089-918791
AbuBakar.Gani@sabah.gov.my

En. Jenius Gubal

Pengurus Ladang
Pusat Pembanyakan Ternakan, Wario II Entilibon, Tongod
P.O.Box 12. 88300 Tongod, Sabah
Tel: 014-8555941
Jenius.Gubal@sabah.gov.my

Pn. Jabidah Jaacob

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Unggas & Arnab Bantayan, Tuaran
Beg Berkunci 2051, 88999 Kota Kinabalu, Sabah
Tel: 088-782612/782428, Faks: 088-782612
Jabidah.JacobYong@sabah.gov.my

En. Rosli Miun

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Itik, Kiansom
W.D.T NO.42. 89359 Kiansom, Sabah
Tel: 088-422002, Faks: 088-422002
Rosli.Miun@sabah.gov.my

En. Kamiring Goludin

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Bebiri, Ranau
Peti Surat 27, 89307 Ranau, Sabah
Tel: 088-875404
Kamiring.Goludin@sabah.gov.my
 

En. Ruslan Japri

Pengurus Ladang
Projek Pembangunan Pulau Sebatik, Kunak
P.O.Box 04, 91207 Kunak, Sabah
Tel: 089-766748, Faks: 089-712811
Ruslan.Japri@sabah.gov.my

En. Roy Roger Bigullah

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Kambing, Lahad Datu
P.O.Box 60253, 91008 Lahad Datu, Sabah
Tel: 019-5883169, 016-8260469
RoyRoger.Bigullah@sabah.gov.my

En. Nordy Deluna Mohd Naim

Pengurus Ladang
Pusat Pengeluaran Baka Lembu Tenusu Tajau, Kudat
P.O.Box 183, 89052 Kudat, Sabah
Tel: 088-616112, 088-616113, Faks: 088-611112
NordyDeluna.MohdNaim@sabah.gov.my

Dr. Debra George Epun @ Nurhidayah

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Kambing Purutan, Tambunan
P.O.Box 26, 89657 Tambunan, Sabah
Tel: 019-8418348, Faks: 087-774322
Debra.Epun@sabah.gov.my

En. Ag. Ibrahim Bin Ag. Ismail

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Kambing & Unit Demonstrasi Itik, Bongawan
Tel: 087-861539, Faks: 087-861539
AgIbrahim.AgIsmail@sabah.gov.my

En. Loinsing Kasang

Pengurus Ladang
Pusat Pembanyakan Ternakan, Timbang Manggaris, Kota Belud
P.O.Box 51, 89157 Kota Belud, Sabah
Tel: 088-966259
Loinsing.Kasang@sabah.gov.my

Pn. Jaimah Musa

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Lembu Dara, Kelumpang, Tawau
P.O.Box 278, 91007 Tawau, Sabah
Tel: 089-915420/421
Jaimah.Musa@sabah.gov.my

En. Jonny Engkias

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan dan Penyelidikan Kerbau, Telupid
P.O.Box 12. 88320 Telupid, Sabah
H/P: 019-5315079
Jonny.Engkias@sabah.gov.my

En. Andrew Guanoi

Pengurus Ladang
Pusat Pembiakan Kambing, Entilibon, Tongod
P.O.Box 12. 88300 Tongod, Sabah
H/P: 019-5381448
Andrew.Guanoi@sabah.gov.my

En. Mukis Ani

Pengurus Ladang
Pusat Pembanyakan Ternakan, Wario I, Kota Belud
P.O.Box 51, 89157 Kota Belud, Sabah
Tel: 088-969686, Faks: 088-521740
Mukis.Ani@sabah.gov.my

Last updated: 31/10/2017