Text Resize

-A A +A

Switch style

Direktori Kakitangan

JPHPT Daerah

Dr. Jamuan Angkap

Penolong Pengarah Wilayah Kudat
JPHPT Kudat
P.O.Box 183, 89052 Kudat, Sabah
Tel: 088-620202/620201, Faks: 088-620201
Jamaun.Angkap@sabah.gov.my

Dr. Zul Bahar Hj. Abd Rashid

Penolong Pengarah Wilayah Keningau
JPHPT Keningau
P.O.Box 48, 80007 Keningau, Sabah
Tel: 087-332539, Faks: 087-336158
ZulBahar.AbdRashid@sabah.gov.my

Dr. Mary Josephine Golingai

Penolong Pengarah Wilayah Kota Kinabalu
JPHPT Kota Kinabalu
Beg Berkunci 2051, 88999 Kota Kinabalu, Sabah
Tel: 088-251233/251235, Faks: 088-232478
Mary.Golingai@sabah.gov.my

Dr. Lim Khun Hiong

Penolong Pengarah Wilayah Tawau
JPHPT Tawau
P.O.Box 278, 91007 Tawau, Sabah
Tel: 089-713482, Faks: 089-712811
KhunHiong.Lim@sabah.gov.my

Dr. Daud Yusof

Penolong Pengarah Wilayah Beaufort
JPHPT Beaufort
P.O.Box 84, 89807 Beaufort, Sabah
Tel: 087-221452, Faks: 087-225612
Daud.Yusof@sabah.gov.my

Dr. Teddy Marshall.Denis

Penolong Pengarah Wilayah Sandakan
JPHPT Sandakan
Peti Surat 905, 90008 Sandakan, Sabah
Tel: 089-213912, Faks: 089-219345
TeddyMarshall.Denisp@sabah.gov.my

En. Eduardo Magbanua

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Kota Belud
P.O.Box 51, 89157 Kota Belud, Sabah
Tel: 088-976788, Faks: 088-976704
Eduardo.Magbanua@sabah.gov.my

Dr. Lorren Adam

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Lahad Datu
P.O.Box 60253, 91008 Lahad Datu, Sabah
Tel: 089-881641, Faks: 089-883359
Lorren.Adam@sabah.gov.my

En. Mohamed Abd Rahim

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Sipitang
P.O.Box 42, 89857 Sipitang, Sabah
Tel: 087-821418, Faks: 087-821418
Mohamed.AbdRahim@sabah.gov.my

En. Romeo Cordova

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Beluran
Peti Surat 129, 90107 Beluran, Sabah
Tel: 089-511209
Romeo.Cordova@sabah.gov.my

En. David Gissong

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Penampang
P.O.Box 49, 89507 Penampang, Sabah
Tel: 088-713494, Faks: 088-717172
David.Gissong@sabah.gov.my

Dr. Debra George Epun @ Nurhidayah

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Tambunan
P.O.Box 26, 89657 Tambunan, Sabah
Tel: 087-774322, Faks: 087-774322
Debra.Epun@sabah.gov.my

En. Yazid Abd Kadir

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Semporna
Peti Surat 110, 91308 Semporna, Sabah
Tel: 089-781073/781373, Faks: 089-781373
Yazid.AbdKadir@sabah.gov.my

En. Kamiring Goludin

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Ranau
Peti Surat 27, 89307 Ranau, Sabah
Tel: 088-875340, Faks: 088-875340
Kamiring.Goludin@sabah.gov.my

En. Unsa Jawah

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Kinabatangan
W.D.T NO.126, 90200 Kinabatangan, Sabah
Tel: 089-561131, Faks: 089-561131
Unsa.Jawah@sabah.gov.my

En. Fred Among

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Tuaran
P.O.Box 105, 89205 Tuaran, Sabah
Tel: 088-788376, Faks: 088-788376
FredAmong.Engkat@sabah.gov.my

En. Benit @ David Bin Job George

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Kuala Penyu
P.O.Box 43, 89760 Kuala Penyu, Sabah
Tel: 087-884384, Faks: 087-884348
David.George@sabah.gov.my

En. Cyril Untagang

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Sook
Tel: 087-365627
Cyril.Untagang@sabah.gov.my

En. Samaan Kili

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Nabawan
P.O.Box 79, 89957 Nabawan, Sabah
Tel: 087-366213, Faks: 087-366213
Samaan.Kili@sabah.gov.my

En. Zakaria Awal

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Kunak
P.O.Box 04, 91207 Kunak, Sabah
Tel: 089-851236, Faks: 089-851213
Zakaria.Awal@sabah.gov.my

Dr. Zaidun Mohd Noor

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Papar
Peti Surat 116, 89608 Papar, Sabah
Tel: 088-913544, Faks: 088-913544
Zaidun.MohdNoor@sabah.gov.my

En. Zainnudin Misuari

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Pitas
P.O.Box 373, 89158 Pitas, Sabah
Tel: 088-621026, Faks: 088-621449
Zainuddin.Misuari@sabah.gov.my

En. Pedilis Salleh

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Telupid
P.O.Box 12. 88300 Tongod, Sabah
Tel: 089-521740, Faks: 089-521740
Pedilis.Salleh@sabah.gov.my

En. Jackson Kelau

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Tongod
Peti Surat 905, 90008 Tongod, Sabah
Tel: 019-8039448 Faks:
Jackson.Kelau@sabah.gov.my

En. Jafred Eligius Tudok

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Kota Marudu
W.D.T NO.75, 89197 Kota Marudu, Sabah
Tel: 088-662930/661282, Faks: 088-661493
Jafred.Tudok@sabah.gov.my

En. Abdullah Bin Ag. Besar

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Menumbok
P.O.Box 01, 89760 Menumbok, Sabah
Tel: 087-831171, Faks: 087-831300
Abdullah.AgBesar@sabah.gov.my

En. Daniel Juim

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Tenom
Tel: 087-735650, Faks: 087-735650
Daniel.Juim@sabah.gov.my

En. Ambing Abd Muin

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Matunggong
Tel: 088-613784, Faks: 088-613786
Ambing.AbdMuien@sabah.gov.my

En. Bodingin Gilong

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Membakut
P.O.Box 122, 89722 Membakut
Tel: 087-887544, Faks: 087-887544
Bodingin.Gilong@sabah.gov.my

Pn. Dg. Mariam Hj. Ag. Salleh

Pegawai Penguasa Daerah
JPHPT Bongawan
Tel: 087-861190, Faks: 087-861190
DgMariam.AgSalleh@sabah.gov.my  

En. Ruslan Japri

Pegawai Penguasa
JPHPT Pulau Sebatik
P.O.Box 278, 91007 Tawau, Sabah
Tel: 089-766748
Ruslan.Japri@sabah.gov.my

Last updated: 25/08/2017